Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/zlotydab/domains/zlotydab-alpaki.pl/public_html/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 705

O nasGospodarstwo Agroturystyczne „Złoty Dąb”


Gospodarstwo Agroturystyczne „Złoty Dąb” mieści się na pograniczu dwóch województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego w malowniczej wsi Recz. Wieś ta położona jest na Pałukach w okolicy jezior, lasów i rzek. Nasze gospodarstwo posiada wyjątkowo urokliwe miejsce z bezpośrednim dostępem do lasu, rzeki i jeziora.

Dla naszych gości mamy w ofercie przytulny pokój z łazienką i przestronnym tarasem, z którego rozciąga się fantastyczny widok. Oferujemy również zaciszną altanę na biesiadowanie oraz miejsce na grilla i ognisko, a dla najmłodszych plac zabaw oraz towarzystwo przemiłych alpak i skocznych kózek.

W niedalekiej okolicy mieści się początek państwa Polskiego Gniezno oraz najstarsze wykopalisko Biskupin. Do założenia Agrogospodarstwa „Złoty Dąb” namówili nas nasi znajomi i przyjaciele, którzy naszym urokliwym miejscem i widokami zawsze są zafascynowani. Cisza, spokój, wspaniałe widoki oraz świeże powietrze nasi goście będą mieli nieograniczoną ilość.

spacer i zabawa z alpakami

przebywanie z papugami

urodzinowe, imieninowe imprezy dla dzieci


wycieczki rowerowe

wynajem sprzętu do pływania po jeziorze

jazda wesołym traktorem


spacer po lesie